Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a Sniper Elite...

Letöltöttem a Sniper Elite V2-t és fel is telepítettem de amikor elindítom akkor elfeketedik a monitor és azt írja out of range . Mit csináljak? A többi lent

Figyelt kérdés
De megpróbáltam win7 alatt a kompatibilitási probléma megoldását de amikor elindul a játék és kattintok egyet újra ki jön a fekete kép és a felirat. Mit csináljak?

2013. jan. 29. 17:20
 1/3 csacsi2 ***** válasza:

gépígény / hardver problémára utal. A videokártyádon állítsd be a VSYNC -et, (várakozás a függőleges frissítésre).

Tip.:

állítsd át a játék felbontást, lehet nem ismeri a videokártyád.

C:\Users\MY_USER_NAME\AppData\Local\SniperV2\Settings.ini

Fájl szerkesztésével (resolution rész)


Másik.:

Valahogy állíts a frissítési frekvencián (asztal frissítési frekvenciájára).

Mikor elsötétül a kép nyomj egy alt +enter -t. Ilyenkor ablak módba teszi. Ha így fut akkor az indító fájl tulajdonságainál állítsd be hogy 60-hz en fusson (oprendszert nem írtad), ha nincs akkor 640x480 -on próbáld állítani. Minden esetre ,ha a játék megjelenik akkor a beállításaiban lehetőséged lesz a frekvenciát átállítani 60Hz -re és a felbontást is érdemes a natív felbontásra állítani.


Minden esetre ha nem megy akkor nem elég a videokártyád hozzá!


Itt is kérdés volt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..


Többet nem tudok mondani.

2013. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ah kösz ezzel az alt+enter+t-vel kb lezártad az ilyen jellegű problémákat , kösz mégegyszer:D
2013. jan. 29. 18:02
 3/3 anonim válasza:
Látom régi topic de azért leírom. Elinditottam bejött a rebellion kép és magától kilép. Megnéztem az appdata/local mappát és nincs benne sniperv2 mappa na ilyenkor mi van? XD
2020. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!