Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Linuxra szeretném a Heroes...

Linuxra szeretném a Heroes IV. -et feltelepíteni, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
nem értek annyira a gépekhez, szóval kicsit dedósan kéne, a wine feltelepítéséig már eljutottam.
2013. jan. 29. 19:23
 1/5 P.O.C. ***** válasza:
30%
Ha nem értesz a gépekhez, akkor miért szopatod magad a Linux -ad?! A valamire való játékok 99% -át Windows alá írják. A Wine egy nagy kínlódás, nem olyan nagy még a technika, hogy egy virtuális gép 100%-osan tudjon emulálni egy a fizikai gépet. Rakd fel a Windows -t és sok szenvedéstől fogsz megszabadulni.
2013. jan. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de egyébként mint használatra, sokkal jobban szeretem a linuxot, mert volt a gépemen windows is, ezt jobban szeretem, csak ezt az egy játékot tenném fel, és ehhez kellene segítség.
2013. jan. 29. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor esetleg rakj fel mellé egy Windows-t is.
2013. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 P.O.C. ***** válasza:

Így van, jól mondja az előző. Egyes dolgokra a Windows, egyes dolgokra meg a Linux használhatatlan.

Az aranyközépút, ha mindkettő van a gépeden. Sok mindenkinek így van, pl nekem is.

Egyszerűbb kivitelezni, mint a Wine -al sz*pni. Mented a fontos adataid. Be boot -olsz Windows telepítőről törlöd a partíciókat vele, majd létrehozol egyet a Windows -nak és feltelepíted rá. Azt a lemezterületet amit a Linux -nak szánsz, hagyod particionálatlanul. Ez után jöhet a tetszőleges Linux disztró. A nem particionált területen automatikusan be fogja magát konfigurálni. Ha felment a Linux indításkor választhatsz mit akarsz indítani.

Persze van sokkal komplikáltabb módszer is a Windows utólagos telepítésére, de kezdőknek így a biztosabb.

2013. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg tegyél fel virtuális gépet, és arra tedd fel a Windowst játékokkal.
2013. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!