Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a windows...

Lacca17 kérdése:

Mi a különbség a windows ultimate és a windows 7 gamer edition között?

Figyelt kérdés
Megéri-e beszerezni a gamert, vagy az lassabbá teszi csak a gépet, mint a sima. És mi az előnye a gamer editionnak a sima ultimate-al szemben?

#Windows #Windows 7 #gamer edition
2013. jan. 29. 19:43
 1/9 anonim válasza:

a "gamer" dolgok általábban játékokhoz van! :D

ha játszani akkarsz a gépen! igen akkor jó!

ha nem akkor fölös! :D

2013. jan. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy gamer edition, az valószínűleg egy agyonbuherált sz@r. Ebből kifolyólag nem is lehet összehasonlítani semmilyen hivatalos windows kiadással.
2013. jan. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 lindmayer ***** válasza:

én sem tudok ilyen hivatalos verzióról

valószínűleg van sok hasznos dolog is benne, de biztos hogy van benne kémprogram is

2013. jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából tudom, hogy nem gyári. De arra akartam kilyukadni, hogy pl ha játszom (mert nekem épp arra kéne) a gamer verzónál több az fps-em is esetleg? :)
2013. jan. 29. 20:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyári verziónál biztos nem jobb, és a fene tudja miket tett bele, és miket szedett ki belőle a készítője.


Használj gyári windows verziót, otthoni gépre pedig dunszt elég egy home premium.

2013. jan. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

> Igazából tudom, hogy nem gyári.

Az a baj az ilyen berhelt, szétbarmolt Vérpistike Edition-okkal, hogy egyrészt a többségük jóval instabilabb az eredeti, gyári Windows-oknál, másrészt pedig sosem lehetsz benne 100%-ig biztos, hogy nem-e adott hozzá a készítője ajándékba 1-2 kémprogramot, vagy nem hagyott-e magának hátsó kapukat.

2013. jan. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Emberek ***** válasza:
a gamer edition egy agyonszerkesztett instabil fos. inkább vegyél egy Ultimate-et
2013. jan. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az a külnbség hogy a gamer egy letorrentezett gányolt fos amit agyon patcheltek és full ilegális mellé még nem is ez a legnagyobb baj hanem az, hogy lehet tele van biztonsági résekkel!!!
2014. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Osztom a véleményt a gamer editon egy széthackel ...

inkább telepíts egy Utimate-t.

2014. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!