Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok ajánlani jó vágóprogramot?

Tudtok ajánlani jó vágóprogramot?

Figyelt kérdés
Olyan kéne amit egyszerű használni, lehet vele hanganyagot és képet szétválasztani, esetleg az is jó lenne, ha tudna emberi hangot levenni (instrumental version), és más hangot alárendelni meg ilyesmi... De a hangsúly az egyszerű kezelhetőségen van!

2013. jan. 29. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a Sony Vegas Pro 8 jó kis progi...

Konkrétan nem ismerem, de hallottam már róla.

Hangot tudsz vele vágni/kimenteni.

Úgy tudom hogy gyors is, és egyszerű kezelni.

Egy próbát megérhet...

2013. jan. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tabaki ***** válasza:

@nickki:

Amennyibe kerül, legyen is gyors...


Kérdező:

Az ingyenes Avidemux, Virtualdub, VideoPad, Freevideocutter, effélék még inkább megérnek egy próbát, nem? Ami a hangot illeti, gyanúm, hogy emberi hang levételére csak több hangcsatorna esetén van esély tökéletes eredményre, de Külön a hangot próbálgathatod Audacityvel is pucoválni.

2013. jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Úgy van, hogy van egy videó, amiben van egy dallam és úgy gondoltam, hogy kivágom a dallamos részt és a hangot szétválasztom a képtől.
2013. jan. 29. 21:49
 4/12 tabaki ***** válasza:

Szerintem ez menni fog jogtiszta programokkal is.


Jé, nickki, hová tűnt a neved? Ugye, nem te vagy a minap kimoderált NikyZ? Csak a Sony Vegas miatt gondolom...

2013. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát én költségmentesen szeretnék vágni... Csak egy egyszerű program kéne. Telefonon is meg tudom vágni, csak az kisség macerás...
2013. jan. 30. 20:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Egyszerű, könnyen kezelhető, lehetőleg magyar és költségmentes programot szeretnék letölteni. Ez ilyen nehéz?
2013. jan. 31. 17:29
 7/12 tabaki ***** válasza:
Hát, nem tudom, neked mi a költségmentes, ha már az ingyenprogram sem az. Ez a nehézség... de lehet, hogy van, ahol még fizetnek is érte, amiért letöltöd. Most, hogy mondod, talán Bergengóciában efféle a szisztéma.
2013. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A Sony Vegas-t is le lehet szednixDD

De... Ami jól esik :D

2013. jan. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 tabaki ***** válasza:
Persze. A boltban se muszáj fizetni, ott is lophatsz.
2013. jan. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

xD becsülöm hogy mindent megveszel:D

ja....

2013. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!