Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Keylogger küldése emailben?

Keylogger küldése emailben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Keyloggert szeretnék küldeni egy embernek emailben,mert érdekes kérdések merültek fel vele kapcsolatban.

Kérdésem,hogy mi módon,milyen típusú keyloggert lehet küldeni emailben?



2013. jan. 30. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármilyent. Az már más kérdés, hogy nem fogod tudni rávenni, hogy telepítse fel :))
2013. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
...vszínű, hogy nem olvastad el, elég figyelmesen az internet és e-mailszolgáltatód, felhasználóknak szóló figyelmeztetését(Használati útmutató - ASZF), miszerint: hasonló tartalmú mailek küldése, azonnali hatályú kizárással és a felhasználói fiók megszüntetésével jár.
2013. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
próbálj, csak egy kisméretű, futtatható fájlformátumot (pl.exe) csatolt e-mailben elküldeni... még archíválva (RAR, Zip st.) sem fog menni. /az aut.mat. ellenőrzés azonnal kiszűri nem fogja továbbítani, és erre külön figyelmeztetni is fog!/
2013. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amennyi ZIP-elt EXE-t én már elküldtem... Ha csak annyiszor 1000Ft-om lenne... :)
2013. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:37

Anonymous tag vagyok,ám ilyen területen nem vagyok jártas. ezért érdeklődtem.

igen erős rendszer van mögöttünk követhetetlen proxykkal :)

2013. jan. 30. 21:10
 6/7 anonim válasza:
57%
Kamu. Anonymousék nem egy ilyen jártas honlapon reklámozzák magukat. Ha meg anonymous lennél nem keyloggerrel baszakodnál és nem piti kérdéseket tennél fel.
2013. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Csiß ***** válasza:
Anonymous tag xD Na itt besírtam.Végre egy anonymus tag aki a gyk-n érdeklődik hogyan is működik ez a fránya keylogger dolog.
2013. ápr. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!