Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AVG webes védelem frissités...

AVG webes védelem frissités után eltűnt a goggle keresőm, helyette AVG search lett. Hogy tudom visszaállitani? AVG volt eddig is a gépen, és Google Crome-t használok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarok: google chrome személyre szabása és beállításai/ beállítások/ Adott oldal vagy oldalak megnyitása. Oldalak beállítása. Innen már menni fog :).
2013. jan. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Beállítások, keresés, keresőmotorok kezelése. Itt töröld ki az Avg keresőjét, esetleg ha van más is ott mindet kitörölheted, a Google kivételével. Ha a bővítmények között van Avg toolbar, azt is töröld ki.
2013. jan. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jobb felső sarokból eltűnt a crome ikonom.

Balról jobbra sorban van:

-Chrome toolbox

-AVG do not track

-customize,and control Google Crome

2013. jan. 30. 19:34
 4/5 anonim válasza:
Ennek az AVG do not track -nak az ikonja olyan kis szemszerű valami? Mert azt töröld ki onnan, nekem is AVG- m van, és néha frissítés után nekem is berakja magát az eszközsávba, de én rögtön eltávolítom.
2013. jan. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Eltávolitottam,és helyreállt vele a google keresőm!
2013. jan. 31. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!