Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefoxom elhalálozott, kis...

Firefoxom elhalálozott, kis segítséget kérnék, hiba leírása lent?

Figyelt kérdés

Valami kiegészítőre tippelek, mert ahogy belépek a kezelésükbe, azonnal: fekete képernyő, pár másodperc, lassan betölt a tálca, a következő hibaüzenettel: a képernyőillesztő nem válaszolt, majd helyreállt, firefox kilép, majd felugrik az összeomlást bejelentő ablak.

Újratelepítés nem segít, legfrissebb verzió, ccleanerrel sem egít az újratelepítés, kiegészítők törlése jóformán lehetetlen feladat, mert belépni sem tudok közéjük, mielőtt összeomlana a ff. Megoldást valaki esetleg (azon kívül, hogy használjak másik böngészőt)? HELP



2013. jan. 30. 21:53
 1/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: nem egy gyenge vasról van szó, simán elvisz win 7 mellett másik 2 virtuális gépet teljes funkcionalitáson, szóval biztos nem az.
2013. jan. 30. 21:54
 2/8 legly ***** válasza:
esetleg vírus? milyen védelmed van ?
2013. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
avast + win 7 éveken keresztül bevált, sem az, sem at ESET online scannere (kikapcsolt avast mellett), még kevésbé a MBAM nem talált semmit...
2013. jan. 30. 22:20
 4/8 A kérdező kommentje:
úgy értem, win 7 tűzfala, na, késő van már :)
2013. jan. 30. 22:20
 5/8 A kérdező kommentje:
Beta verziót felraktam, egyelőre működik...
2013. jan. 30. 23:13
 6/8 anonim ***** válasza:

a help menüjében van a ujraindítás letiltott kiegészítőkkel

azt próbáld meg

2013. jan. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ezt a pontot nem találtam, épp ott nem néztem, köszönöm! :)
2013. febr. 1. 02:11
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Kapcsold ki a hardveres gyorsítást a beállításokban:

[link]

2013. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!