Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek XP alatt több...

Szerintetek XP alatt több FPS-em lenne?

Figyelt kérdés
Szóval a CS:GO al játszok win7 64bit alatt laptoppal!!!!! és ugy 150fpsem simán meglenne, viszont ilyenkor ugy melegszik a gép mint az állat, és akkor amég visszahül kb 30 fpsem van ezért lekorlátoztam maximum 60ra és igy fixen megvan a 60 nemmegy sem alá sem fölé, viszont ezt kicsit kevésnek tartom! szerintetek XP alatt talán a fix 100 fps meglenne ugy hogy nem melegszik annyira?:)
2013. jan. 31. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan minimális lenne az eltérés, hogy e-miatt nem éri meg újrarakni a gépet. Ha nem szaggat a játék, akkor kit érdekel az fps? Ha meg szaggat, vedd feljebb, és vegyél egy laptophűtőt, amit beteszel alá.
2013. jan. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ekkora fps különbségek nincsenek a kettő között

és játék függő is hogy több lesz-e vagy kevesebb szerintem

néhány játéknál 5-20 fps növekedést tapasztaltam xp-n a win7-hez képest, de egyébként újratelepíteni egy egész windowst nem éri meg ezért. esetleg tedd fel mindkettőt és ha úgy ézed szükséges váltogass köztük

egyébként ugye xp-ből is 64 bites kell, ha a több mint 2 giga ramod van és abból csak sp2 a legújabb, arra meg elég sok mindent fel sem tudsz telepíteni

2013. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem rakj fel egy xp 32 bites, sp3-at. Az is kezel 3 giga ramot, ami bőven elég neki. Azon néhány játék jobban megy. Itt egy leírás, hogy hogy kell xp-t és win7et egyszerre rakni: [link]


és ha tényleg nagyon melegszik a gép, akkor szerezz be egy laptophűtőt, mert kb 5000-ért elég jót lehet kapni.

2013. jan. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!