Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek ha ezt leszedem...

Szerintetek ha ezt leszedem XP-re, , menni fog rajta az aero?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem kissé gyanús... ti mit gondoltok?



#Aero #inspirat
2013. jan. 31. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:

XP-re nincs aero igy nincs mit bekapcsolni se.Ezek csak rendszert sz.rjak el,mas ertelmuk nincs.

Aerozni akarsz ott a win7...ha persze gepedbe van szufla.

2013. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Létezik xp aero micro. Egyszer ki is próbáltam, szépen futott. Ilyen>>> http://www.youtube.com/watch?v=WDDkIngB5VM
2013. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat!

Utolsó: Lehet, hogy letöltöm, de szerintem az minden adatomat letörli, így nem biztos. :)

2013. jan. 31. 19:34
 4/9 anonim ***** válasza:
Újratelepítés ilyen, ha nincs két partíciód...
2013. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt a takolt xp ne rakd fel.Nem aero az se...nem is.lesz,kulon vacak kis progi ami nem hasonlit aerora.

Arrol nem beszelve,hogy ezek virus tanyak,nem lenne stabil rendszered csak lassu es egyeb!

2013. febr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ :)
2013. febr. 2. 10:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Ment az aero benne, kb 4 napig kipróbáltam, nem volt vele gond. Ettől függetlenül, elismerem van igazság abban, hogy a "tákolt" oprendszerket érdemes kerülni. Magam is ezt gondolom, én sem használok ilyet hosszú távon. Viszont ezt kivételesen kipróbáltam, és nem volt vele gond. Microbiten letölthető egyébként. 1134-szer volt letöltve...szóval emiatt talán kipróbálható.

Nem akarom védeni a "tákolt" dolgokat amúgy...

2013. febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem aero! Aki latta mar aerot vistan vagy 7-esen az tudja milyen! Fenti linkel ablak keretet lehet atlatszova tenni de nem aero... Es ezek a vackok lassitjak a rendszer mukodeset es bugosak is. Na a microbit takolmanyba is ez van plusz talcahoz is van leszedve ilyen okorseg :) Azt aki bedol 'nesze aero'...

2013. febr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, nem szedtem le! a VistaMizer-t szedtem le, attól ugyan nem lett átlátszó, de ugyanolyan jó! A boot képernyő is megújult,az ikonok is, a hangok is... :)
2013. febr. 2. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!