Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win 7 starter gyorsabb lenne?

Win 7 starter gyorsabb lenne?

Figyelt kérdés

A gépem gyengébb, ultimate volt rajta, viszonylag jól futott, de lassította. A kérdés, hogy van értelme kipróbálni a starter verziót? Gyorsabb lenne attól, hogy butított verzió? A másik kérdés, hogy mivel tud kevesebbet a starter mint a többi? Miben venném észre a "gyengeségeit" (ha kipróbálnám)?

Nagyon köszönöm a segítséget!


2013. jan. 31. 19:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Gyorsabb lenne. Nincs aero benne, a többit nem tudom.

Kimondottam gyengébb gépekre jó.

2013. jan. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a gondom az Ultimettal. Váltottam Windows 8 Pro 32x re...1000X gyorsabb mint a 7 :) Csak ajánlani tudom! :)
2013. jan. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És például a Home premium terhelné annyira mint az ultimate? Közelebb áll hozzá, mint a starterhez az tény. Egy Intel pentium 2,8ghz-s 2 giga ramos gépről van szó.
2013. jan. 31. 22:45
 4/9 anonim ***** válasza:

Felteheted.

Azt is át lehet állítani gyorsabb működésre.

Számítógép/tulajdonságok/speciális/speciális/teljesítmények...

Ha az aero nem menne, akkor keresőbe beírod "aero"...az alsó lehetőségnél>>>áttetszőséggel kapcsolatos ...javítás.

Így gyorsabb lesz egy kiscit.

2013. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. febr. 1. 12:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyébként 32 vagy 64 bites verziót érdemes felrakni a home premiumból?
2013. febr. 1. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Processzor, RAM?

4GB RAM-nál 64...

2013. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ja most olvasom, már írtad...

Erre 32 bitest.

2013. febr. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már fel is raktam, driverekkel, programokkal mindennel... Akinek hasonló problémája volt/van, hogy az ultimate-val lassú, viszont win 7et szeretne, csak ajánlani tudom a home premium verziót. Gyors és megbízható. Köszönöm a segítséget! :D
2013. febr. 1. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!