Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Call of Duty Modern Warfare...

Call of Duty Modern Warfare 2-vel hogyan tudnék multizni? (nem eredetivel)

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 12:30
 1/9 anonim válasza:
7%
sehogy te segg, vegyed meg 5000 forint nem olyan sok az te kis szerencétlen
2013. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ki gondolta volna, hogy itt vannak ekkora gyökerek is mint pl te : ) ha ilyen nagy a szád adj rá pénzt. egyébként meg lehet vele törtel multizni, mert tudom.. csak nemtudom pontosan hogyan, de neked ugylátszik halvány fogalmad sincs az egészről és tanulj meg írni ; ) normális válaszokat kérnék, aki tud segítsen pls
2013. febr. 1. 12:45
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Garena,Tunngle, Hamachi. Mondjuk tapasztalatom az az, hogy a Modern Warfare 1-el többen játszanak. Ha segítség kell beállítani csak szólj. A gyökerekkel meg ne törődj, mindig van egy-kettő aki trollkodni próbál.
2013. febr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudom, mert énis tolom a mw 1-et : D hamachi? hmm ... én vmi ilyesmiről halottam: Call of Duty Modern Warfare 2 AlterIwNet Client. hogy csak valahogy igylehet. ez mennyire igaz?
2013. febr. 1. 19:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de Garena-n tuti lehet játszani mw2-vel
2013. febr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
és ott hogykell vagy mitkell? segíts pls : D
2013. febr. 2. 06:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát beírod google-be hogy Garena letöltöd, regisztrálsz és ennyi. Amúgy mw2 miatt viszont nem érdemes letöltened ugyanis 22 ember játszik vele összvissz jelenleg is, még az első résszel 927:D Ha mindenáron mw2 akkor inkább próbáld meg amit te is mondtál: AlterIwNet Client hátha itt többen nyomják.
2013. febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valaki tudna adni Garena-hoz linket?
2015. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2016. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!