Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok egy ilyen vagy ehhez...

Tudtok egy ilyen vagy ehhez hasonló animáció készítő programot?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan kérdéssel fordulok hozzátok,hogy egy animáci készítő programot keresek.

Nem bonyolultat,sőt...

A lényeg,hogy örülnék ha alapbol tartalmazna modelleket.

Az se lenne nagy hátrány, ha egy játék modelleit tartalmazza.

Pl: GTA,Counter strike,Battelfield...

Szóval ilyen akció "fílingű" játék modelleit és persze a mapokat.

Kb hasonló mint a source film maker csak én nem tf2-t szeretnék animálni.

Valami akció vagy ha egy zombis játék modelleit tartalmazza(pl:left for dead) Akkor szívesen csinálnák egy aniációs horror illetve scifi horrort is.

Szóval ha tudok a source filmakerhez hasonlót és ilyen amit leírtam akkor ne kíméljetek írjátok csak a neveket. :)


3ds max,bledner,maya,after effects és társai hanyagolhatók.

Ismerem és használom őket..

Csupán azért szeretnék egy egyszrábet ami tartalmazza a modelt és mondjuk már bippedelve van azzal sokkal haarabb végzel mintha pl saját modellt készítek 3ds maxbe vagy le töltök egyet, textúrázom,bippelem és akkor még se a hátér se a map se a többi karakter nincs kész..

Szóval nagyon idő igényes lenne és minnél hamarabb szeretném elkészíteni mert ez egy sorozat lenne és örülnék ha legalább hetente 1részt el lehetne készíteni..

Természetessen más dolgom is van szóval ebből az 1hétből se az egész áll rendelkézesemre.

A válaszokat előre is köszönöm,nem hagyok senkit pontozás nélkül.


U.I.: Elnézést ha el írtam valamit/miket csak nagyon siettem mert most se sok időm van.


2013. febr. 1. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
19%
:DD
2013. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A left 4 dead pont most pereskedik war z nevű játék alkotóival amiért nagyon hasonló modelleket használnak mint ami az ő játékukban található. A source film maker is amúgy erősen kiköti, hogy csak akkor kereshetsz pénzt a programmal ha saját,egyedi karaktereket alkotsz. A lényeg, hogy ez nem így működik ahogy te elképzeled. Nem adnak csak úgy oda saját alkotású, több "hónapnyi!!!!" munkákat, főleg nem ingyen:) Ha animációt akarsz csinálni abba bizony sok időt kell áldozni.
2013. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!