Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Need for Speed World egyéb...

Need for Speed World egyéb megoldás az elindításhoz?!

Figyelt kérdés

Üdv.


Olyan jellegű a probléma hogy, miután felraktam a játékot és rámennék az asztalon a parancsikonra hogy indítsa a játékot nem történik semmi, kezdetekbe. Kb 4-5 perc múlva kijön hogy elméletileg nem csatlakozom az internethez ezért nem tud elindulni, ami persze ez kész röhej mert csatlakozva vagyok a netre. Olvastam már pár dolgot hogy semmi torrent és chat kliens ne fusson, tűzfalon engedélyezzem a portokat (readme jében voltak a port számok) internet beállításokat rátettem már arra hogy mindent engedjen sose kételkedjen. Már kiéget :D Szedtem már egy letöltött verziót bemásoltam oda ahova kellett de még a bejelentkező ablak se jön be. Net keretrendszer 2 kell neki de itt a 4 is rajta. Szóval ha valaki tud segíteni akkor az kérem ne habozzon



2013. febr. 1. 15:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!