Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Használja az adatforgalmam ha...

Használja az adatforgalmam ha fut a skype? Valamint ha cs 1.6 szerveren játszok, fogyassza a netem? 10gb -ig használható, utána korlát!

Figyelt kérdés
Fontos lenne!
2013. febr. 2. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden kimenő és bejövő adat adatforgalmat generál, amit a szolgáltató számol. Akkor nincs adatforgalom, ha nem kapcsolódsz a netre, vagy nem futtatsz olyan alkalmazást ami a netet használja.
2013. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ahogy az első is írta, csak akkor nem nő az adatforgalom, ha nem is kapcsolódsz.

Már ha elindítod a böngészőt, az is adatforgalmat jelent.

2013. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem, és nagy mennyiségben?!
2013. febr. 2. 18:45
 4/9 bi©om4 ***** válasza:

Tapasztalataim szerint a skype nem "fogyaszt" túl sokat, se ha megy se ha telefonálsz, viszont a videótelefonálás azt már fogyasztja.

Az online játék az holt biztos hogy eszi az adatforgalmadat, azt mellőzzed. Bár a 10 Gb egy hónapra nem olyan kevés.

2013. febr. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy eszi, csak nem tudom h sokat, vagy óra/ 1-2mb stb,.
2013. febr. 2. 18:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Klikkelésre megy nem órára.Ez az oldal [link] ilyen méretü
2013. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Előzőnek: azért nem csak a fő html méretét kéne nézni.

Nekem erre az oldalra 442 kilobájtot ír, amiből 250 cache-ból jön, de még úgyis 200kb, ami 40x annyi, mint ami a te screenshotodon van. (Firebug-gal néztem, lehet nem pontosak az értékek, de szerintem közelebb áll a valósághoz, mint az 5kB)

2013. febr. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hmm kattintás. Szóval ha én fentvagyok Cs-n egy szerveren, és mondjuk 3 óra hosszáig egyfolytába kattintok(lövök), az úgy pár megát generál?
2013. febr. 2. 20:36
 9/9 anonim ***** válasza:
A hálózatos játék más, mint egy sima weblap (ami nem frissül magától)..a játék akkor is generál folyamatosan adatforgalmat, ha állsz egy helyen, hiszen a többiek mozognak, és azt te látod.
2013. febr. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!