Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a neve ennek a Dos játéknak?

Mi a neve ennek a Dos játéknak?

Figyelt kérdés
Egy logikai dos-os játék. Az volt lényege, hogy négyzeteket és téglalapokat kellett mozgatni, hogy a középen lévő rács mögötti fiút kiszabadítsuk.
2013. febr. 2. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Hirtelen a sokoban jutott eszembe, de aztán eszembe jutott, h ott dobozokat kellett tologatni a helyükre...aztán eszembe jutott ez a játék is, h jééé tényleg volt ilyen, de a neve sajna nem! :( Agyalok rajta, ha beugrik írok még! :D
2013. febr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem egészen ilyen volt, mint a Sokoban itt középen egy fiú volt egy rács mögött és négyzeteket kellett tologatni, nem dobozokat. Emlékszem olyan nehéz volt, hogy soha nem tudtam megcsinálni, bár lehettem vagy 5-6 éves :D
2013. febr. 2. 23:32
 3/4 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs mi lehetett a neve.. :/ az a baj, hogy még rémleni sem rémlik mivel meg sem néztem és nagyon régen volt.
2013. febr. 2. 23:34
 4/4 anonim válasza:

Hát kattogtam rajta rendesen, de nekem se ugrott be! :D

Talán itt rálelsz: [link] vagy hasonló oldalakon!

2013. febr. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!