Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom visszahozni a...

Hogyan tudom visszahozni a dokumentumjaimat? Le van írva minden és nagyon sür gős

Figyelt kérdés
ez nagyon sürgős lenne és még nem telt el azóta 24 óra , próbáltam a recuva-t mást is ráadásul csomó kép vagy félig jön be vagy addig sem és mindent úgy akarok látni mint előtte,vagy mit lehet ilyenkor csinálni? 1 kb os parancsikonok vannak ott de azt lehet cseszni. trollok kíméljenek a segítséget köszönöm.
2013. febr. 3. 10:31
 1/8 anonim ***** válasza:
GetDataBack. Ez egy fizetős progi. Próbálj ki többet is. Ha azoknál is ez az eredmény, akkor sajnos hideg vizet ihatsz a fájlokra...
2013. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Portable Unformat 2.5.3.21 (6.6 MB)

[link]


vagy:

Stellar Phoenix Windows Data Recovery Pro

[link]

OS: Windows 7.0, Vista, 2003, XP és 2000, és helyreállítja az adatokat, FAT32, VFAT, NTFS és NTFS5 alapú partíciókat és köteteket, súlyosan sérült meghajtókról is!

modulok:

[link]


ami nagyon FONTOS!

még véletlenül sem, Írni arra a meghajtóra, amelyeről vissza akarod szerzni az adatokat!

(pl. a fenti két programot is, pendrive-ra tölteni le csomagolni ki, és onnan futatni!)

2013. febr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! még ma megpróbálom.annyi kérdésem lenne hogy muszáj 24 órán belül végrehajtani? ügyetlen vagyok és várom egy ismerősömet aki helyrehozza elvileg aki elrontotta.
2013. febr. 3. 11:36
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a géped addig nem használod akkor ráérsz egy hét múlva is...
2013. febr. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azóta egyszer újra kellett indítani.
2013. febr. 3. 11:48
 6/8 anonim ***** válasza:
lehetőleg, azt a meghajtót ne használd, mert, ha felülíródnak az adatok, átlag ember számára, nincs olyan csoda-szoftver ami visszatudná állítani.
2013. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne haragudj mit értesz azon hogy ne használjam? elnézést ha hülyének tűnök de elég tudatlan vagyok a számítógépek terén és én vagyok bajba sajnos
2013. febr. 3. 12:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahányszor bekapcsolod a gépet, annyiszor csökken az esélye annak, hogy vissza tudd állítani a fájlokat. Ezért írtam, ha nem használod akkor nem sürgős...
2013. febr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!