Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miert nm megy a hang HDMI-n...

Miert nm megy a hang HDMI-n keresztul?

Figyelt kérdés
Szval van egy HDMI kabelem es azon keresztul nezem a laptoprol a filmeket a tv-ben, de mostmar nm megy a hang,csak a kep. Regebben ment, de mostmar csak a laptop hangja megy, a tv hangja nem. Mi lehet a baj? Valamikor allitgattam ott valamiket a hangnal, esetleg elallitottam valamit? Hogyan allithatom vissza? Hogy oldjam meg h mukodjon a hang?

2013. febr. 3. 15:52
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
Operációs rendszer? Hangchip típusa?
2013. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A windows hangbeállításainál lehet átállítani ezt a dolgot, úgy emlékszem elsődleges hangkimenet vagy mi a neve, nálam is így volt.
2013. febr. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
win 7, a masikat nm tudom, de megprobalom ugy ahogy a masodik valoszolo irta, koszi:D
2013. febr. 3. 16:32
 4/4 Forko válasza:

Hello

Nálam is volt ilyen probléma. A kimeneti hangforrást kell átállítani digitálisra legtöbször elég bal gombal a tálcán lévő hengszabályzásra kattintani és ott a volume control option (magyarul nem tudom pontosan mi).

2013. febr. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!