Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A postal 2-höz kéne nekem...

A postal 2-höz kéne nekem magyar szinkron nagyon meghálálnám ha tudnátok adni helyet, ahonnan megszerezhetem. Lécci tudtok adni?

Figyelt kérdés

Láttam 1 Videot a Jó pc játékok Rossz módra videot meg eteccet a postal és letöltöttem.

és már 2 napja folyamatosan keresem azt ami a videoba volt szinkron és van hozá szinkron mert haveromnak meg volt de nem hajlando segiteni:S

Ha tudtok pls meg adnátok????


2009. szept. 3. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:
szedd le magyarul
2009. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

*****

*****

*****

*****

*****

*****


De előbb az angolt szedd le mert itt a part6.rar sérült és nem tudja kicsomagolni:(A textures.exe fájl van benne és ezt kell helyettesítened az angolból és MINDEN fájllal ami a magyarnál nincs meg.De vigyázz hogy az angolból csak azokat a fájlokat másold át ami hiányzik a magyarból.De ha megvan akkor magyar lesz benne minden:)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez mind szep es jo am de miutan le huztam kert tolem egy kodot amit sajnos nem tudok orulnek neki koszi
2010. jan. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!