Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen egyszerűen kezelhető...

Milyen egyszerűen kezelhető videoszerkesztő programok vannak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy számítástechnikai zseni, szal vmi egyszerű kéne:D olyan progi kéne amivel kivághatok részeket videokból ,összerakhatom őket illetve zenét is tudok alátenni.

Előre is köszi ha válaszolsz^^



2013. febr. 3. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Windows movie maker. Alap dolgokat lehet vele csinálni. Gyorsítani, vágni, közelíteni, feliratot berakni, zenét hozzá adni, stb. Nagyon könnyen meg lehet érteni hogy mit hogyan kell csinálnod ahhoz, amit szeretnél.
2013. febr. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Már többen is ajánlották, de egyszerűen nem találom. Am windows 7em van
2013. febr. 3. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
őőőőőő. Start, keresés mezőbe beírod: "movie maker" != Voalá :D
2013. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerinted nm próbáltam:D nem vagyok számítástechnikai zseni, de azért síkhülye se:D
2013. febr. 3. 22:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja oké, akkor:

[link]


Szerintem ez menni fog.

2013. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen^^
2013. febr. 3. 23:12
 7/9 A kérdező kommentje:

Najó, mostmár kicsit hülyének érzem magamxdd

Az a problémám hogy a movie maker nm találja azt a videót amit szeretnék szerkeszteni. Lehet hogy olyan formátumban van amit nem tud szerkeszteni, vagy minden formátumot tud?

2013. febr. 3. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Töltsd le az inygenes Any videoConvertert vagy a szintén ingyenes free stuio-t és konvertáld oylanra amit kezel.

Bár nekem eddig midnent vitt, amit próbáltam vele, de ritkán használom, szóval.


Ha meg esetleg nem vagy vele megelégedve egy "egyszerű" adobe Premier 6 kell neked ;): D

2013. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Najó, átconvertáltam és megvágtam a videót, megvágtam a zenét és most kijelenti h a hangfájl sérült...-.- feladtam! ilyen nincsxdd

Na mind1 azért nagyon szépen köszönöm, hogy időt szántál a bénáskodásomra:D

2013. febr. 4. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!