Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy olyan program hogy...

Van egy olyan program hogy Xray Scanner mobilra. Ezt hol vagy hogy tudnám letölteni ugy hogy ne fizessek érte?

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan amit mobilra felteszek és a kamerán mint egy videót mutatja a pl csontvázunkat! akinek esetleg megvan vagy tudja, hol tudnám ezt ingyenesen letölteni? mert kerestem sok helyen de csak fizetőset találtam!
2009. szept. 3. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


"Mobile Software Downloads" linkre kell kattintani. (nem akartam csak a linket berakni ide, hogy az oldalt is meg tudja nézni aki akarja)


De ha jól tudom, akkor csak koponyát, és kézcsontot tud megjeleníteni, és azt is hozzátették, hogy diagnózis felállítására nem alkalmas:)

2009. szept. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kössz! csak egy a baj :S a Sony Ericsson k750i-men nem működik! na nem baj majd a tesómén :D
2009. szept. 4. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu!
2009. szept. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az! elég hülyeség! nem is az én kezem látom! :D állatok! :X
2009. szept. 5. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!