Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SD kártyáról hogy lehetséges...

SD kártyáról hogy lehetséges az adat visszaállítás ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Adott egy 2Gb-s MicroSD kártya.

Volt rajta 1 videó (1Gb) Törölve lett.

azóta rákerült 9kicsi (10Mb) ami szintén törölve lett.

Próbáltam: Getdataback,Undelete Plus,Zero Assumption Recovery,Memory Card Recovery. De legjobb esetben is csak a 9kis videót találtam meg. +50képet ami már évek óta törölve lett. de ez mellékes :D

Valaki esetleg tud programot, legyen az linuxos, vagy windowsos, ami megtalálhatja a törölt videót?

Válaszotok előre is köszönöm.



2013. febr. 3. 23:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kbs ehogy.

Ahhoz, hogy a getdataback vissza tudjon állítani (jól) az kell, hogy törlés után, azonnal eltávolítsd a kártyát, vagy vinyót és semmiféle adatmozgást ne végezz rajta.

2013. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ettől nem lettem okosabb. Vlki megtalálta a kártyát. és használta...
2013. febr. 4. 06:09
 3/11 horex ***** válasza:

Már miért ne lettél volna okosabb?

Ha egy adatra ráirok egy másikat, nincs az a recovery program ami visszaállitja


És mi az hogy valaki használta?

2013. febr. 4. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha egy totál biztonsági törlő alkalmazással (32x felülírás) nem lett felülírva, valamennyi, spec. (méregdrága!!!) biztonsági mentéssel foglalkozó szakműhelyben biztosan viszaállítható belőle!


kérdés, hogy annak az illetőnek aki megtalálta, megéri-e?

(vagy mint, minden "becsületes" megtaláló, a PC-jén, átnézette egy víruskergetővel, majd minden zokszó nélkül, berakta a videókamerájába, fényképezőgépébe, és már azóta, jó párszor felülírta...)

2013. febr. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha felül lett írva - márpedig itt ez történt - akkor nincs az a visszaállító amivel hozzájutsz az adatokhoz, és ezt még "spéci műhelyekben" sem fogják visszahozni. egy adatot nem kell 32szer felülírni, elég egyszer is ahhoz, hogy ne legyen visszaállítható...
2013. febr. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Nekem elszállt a memkártyám úgy, hogy képet nézegettem rajta. Kiszed betesz kiírja formázni kell (ja 16 gigás kártya kb 800 képpel mentve természetesen nem volt). Na itt boldog voltam. Getdataback letölt install és semmit nem tudott visszaállítani a könyvtárak kivételével, amiket üresen hagyott :). Természetesen nem töröltem és írtam felül a kártyán semmit.

Hát mivel mindenki azt írta ez az istenkirálycsászár ezért csüggedtem, de találtam egy jó cikket:

[link]

és a benne írt photorec nevű program visszaállított minden képet. A videók terén mondjuk nem túl jól muzsikált, de egy próbát megérhet.

2015. febr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Az előttem szólónak szeretnék köszönetet mondani, ugyanis nekem tökéletesen bevált az utóbb említett program. Érdekes módon nekem pont egy videó fájl visszaállítására volt szükségem és azt tökéletesen vissza tudta nekem hozni. Pedig kipróbáltam nem egy programot már majdnem hogy feladtam.. :) +Story: A barátnőmnek elpusztult a kiskutyája 2 napja ami eléggé megviselte, főleg, hogy nem találtuk azt a videót amit ő készített róla még hónapokkal ezelőtt és sajnos csak az az egy "mozgókép" készült róla. Szóval még ez egyszer nagyon köszönöm hogy létezett a kommented, mégha ezt nem is olvasod el...
2015. okt. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
szóval kúrvä király vagy! danke schön! :D
2015. okt. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Jaj hozzáteszem hátha valakinek fontos lenne, hogy ez egy 4gb-os MicroSD (FAT32) kártyáról lett vissza állítva. A fájl törölve volt hónapokon át mégis sértetlenül visszakaptuk az ereklyét és a kártya aktív használat alatt volt..
2015. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szeretnék köszönetet mondani a kettővel előttem szóló úriembernek. A photorec program valóban fantasztikus! Tegnap este értem vissza életem leghosszabb nyaralásából, Spanyolország, tengerpart, városok, táncos barátokkal, persze róluk is fotókkal. 16 GB kártya, kb 700 fotó + videók, lementve még nem volt. Itthon beraktam a pc-be, megnéztem néhány képet, pár perc múlva már nem volt rajta semmi a win szerint. Kivettem-visszatettem, kiírta, hogy formázni kell. Megpróbáltam egy már ismert file visszaállítót, nem talált semmit. Hosszas keresgélés után találtam ezt a cikket, letöltöttem az ajánlott programot, ami kicsit dos-os, ezért szenvedtem vele, de a végén, kb fél óra múlva, visszajött minden kép, még a videók is!!! :)
2018. aug. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!