Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az miért van hogy akad a játékom?

Az miért van hogy akad a játékom?

Figyelt kérdés
Újratelepítettem win 7-el a laptopomat. Nincsenek már meg a cd-i ezért letölögettem a drivereket. Míg az xp volt rajta counter strike 1.6-al játszottam. Most csak egy teljes képernyős pókerezős játékot töltöttem le de akad. Elindítja csak akad. Miért?

2013. febr. 4. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Gépigény, folyamatok, hőmérséklet, aero fut közben?
2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gépigénye nem nagy a játéknak de nem csak játéknál fordul elő hanem pl youtube is néha akadozik főleg ha kinagyítom. (egyébként a játék neve Texas Holdem Poker 3D Deluxe Edition). Folyamatokról mindjárt teszek fel képet. Hőmérséklet állandó nem túl meleg. És az aero az nem tudom mi. Szerintem itt nem külső baj, hanem valami driveres malőr kellene ide vagy nincsenek feltelepítve a megfelelő dolgok.
2013. febr. 4. 20:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Az aero az amitől átlátszó neked pár dolog.

Ha ez megy akkor leterheli a videokártyát és szaggathatnak a dolgok.

De a drivereket amúgy mindig elsőre kell telepíteni.

2013. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hogy érted hogy átlátszó??

Egyébként az lehet a baj hogy ugye mint említettem hogy nincsenek már meg a cd-i ezért lehet hogy nem a megfelelő vagy akár nem is az összes driver-t telepítettem fel.

2013. febr. 4. 20:23
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, az átlátszó az amin át tudsz látni.

Ilyen nálad a tálca is meg a böngésző füle is, az ablakok kerete meg stb.

Az aero motor generálja ezt az átlátszóságot, ami igen sokat levehet a videokártyádból.

A driverek is lehetnek a hibásak, de akkor már egy újratelepítés sem ártana, aztán fel minden driver rögtön a telepítés után.

2013. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!