Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » ESET Nod32 Antivirus 4 problem...

ESET Nod32 Antivirus 4 problema? Bovebben lent.

Figyelt kérdés

Az a gondom,hogy mikor bekapcsolom a gepet rendesen elindul a nod32 antivirus 4 es kb 10 mp utan zold szinrol at valt narancssarga szinre,es ha ra kattolok azt irja hogy az operacios rendszer nem naprakesz.

Ez a windows automatikus frissitesekkel van kapcsolatban mert nekem nincs bekapcsolva es nem is fogom.

Ha beleviszem a nodba es a hiba mellett a kattins ide-re kattolok akkor behoz 1 internetes oldalt es ujra zold.

Hogy tudnam ezt ugy megoldani hogy mindig zold maradjon es ne kelljen kattints ide gombra kattoljak majd kilepjek az internetes oldalbol hogy zold legyen ?

Itt 1 kep:

[link]


2009. szept. 4. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

nézd, szerintem csak úgy lehetne megoldani, ha letöltenéd azokat a frissítéseket, amit kér...

mi a baj amúgy az automatikus frissítéssel? űgy értem, miért nem szeretnéd bekapcsolni?

2009. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Valszeg tört Windows-od van, ugye?
2009. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

én úgy tudom, hogy tört windowsra is lehet telepíteni frissítéseket

mert a microsoft oldalán a letöltések mellet néha ott van, hogy eredeti windows kell hozzá

2009. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Tort windowsom van.

1 szamitogepes szaki javasolta h ne engedelyezzem az automatikus frissiteseket mert csak lassitja a gepet amugy eengem is idegesit ez a piros szar itt a nod mellett de azt mondtak ne engedelyezzem.

Hallottam olyan progirol amivel illegalis windowsot lehet legalizalni javaslatok otletek ?

2009. szept. 4. 17:47
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha törttel állítod be az Automatikus frissitést, akkor Microsofték meg fognak szivatni. Állandó fel fog ugrani a figyelmeztetés: "Ön szoftverhamisitás áldozata lett". Kiborító és nem biztonságos így a net. Telepíts fel eredetit. [link]
2009. szept. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hulye ba... nem fogom megvenni es nem rakom most ujra a gepet
2009. szept. 4. 18:48
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Használj ingyenes vírusirtót. Abba nem dumál bele a Microsoft.
2009. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Öregem!Menj a beállításokban Hozzáértő módban vagy Windows frissítések vagy mi a franc majd kapcsold ki a legördülő listából, hogy ne jelenjen meg ilyen frissítő üzenet.
2009. szept. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó hozzászólóval egyetértek..ott kell kikapcsolni és nem kell semmi extrára se gondolni mint egyesek teszik!:)
2009. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
keress más vírus írtót avastot vagy az új panda antivírus titaniumot
2009. szept. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!