Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért néznek így ki a betűk a...

Miért néznek így ki a betűk a Microsoft Word 2007ben? (kép) Idegbaj!

Figyelt kérdés

[link]


Hogyan kell azt beállítani, hogy ne így jelenítsen meg mindent? Érettségi tételek, stb... mindent így jelenít meg. Az elején kérdez ilyen "Fájlátalakítás...kódolás" dolgot, ott nem találtam magyar szöveget, vagy valami jó ISO-s dolgot.


Megoldás?


2013. febr. 5. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
HA PDF, akkor egy PDF-olvasóval nyisd meg. Foxit Reader például, de a Chrome böngészőben is van alapból olvasó.
2013. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ISO hogy jön ide?

Ha kódolást kér akkor valami olyant tartalmaz, ami a word újabb verziójában van, vagy nem olyan dokumentum.

Fel tudod tenni hogy megnézzem?

2013. febr. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na tehát, itt bármelyiket nyitom meg (nekem konkrétan a gépészeti alapismeretek kell) mind ugyan olyan hibás [link]


iso-t leírva arra gondoltam hogy ez egy hivatalos írásnyelv amit mindenki tud, de mindegy. Ha nem fog össze jönni a dolog akkor pdf readert töltök le, de minden ismerősömnek gond nélkül viszi ezeket a file-okat a Word

2013. febr. 5. 16:43
 4/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg Adobe Reader-rel.

A word nem nyitja meg(alapból).

2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Office Word 2010
2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
na köszönöm szépen, végre! Adobe Reader gond nélkül viszi.
2013. febr. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!