Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb torrent...

Melyik a legjobb torrent oldal amit magyarországon népszerű és sokan használnak?

Figyelt kérdés
Kiváncsiságból érdekel hogy mennyi torrent oldal van össz vissz meg hasonló.. én kettőt használok az az igazság és alig van valami fenn! :(
2013. febr. 5. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

nCore, BitHUmen, amit használok mellette:


1st, bithorlo, meg a Turul Tracker (friss torrent oldal)

2013. febr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nCore és bH, ha ezen a kettőn fent van akkor több oldal már felesleges.
2013. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A net*cigany.atw.hu (csillag nélkül) csinál havi statisztikát, ott számokkal is látod hogy melyik miért és hányadik helyezést érte el. Általában 30 oldal az amit számításba lehet venni, és az első 10 amire érdemes bejutni. Minél jobb helyezésű oldalon vagy tag, annál kevésbé használod a többit, mert az kiszolgál mindennel.


Nem véletlen hogy az nC-re vannak rákattanva az emberek, mivel az az első.

2013. febr. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mentek a pontok nagyon köszönöm! :-)
2013. febr. 6. 02:00
 5/8 anonim válasza:
33%
A Bithumen a legjobb ez nem kérdés, az nCore mérföldekkel lemaradva áll a második helyen. Csak persze oda bejutni is sokkal nehezebb.
2013. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mitől lenne a legjobb? A BH scene oldal, és a többi vegyesre ugyanúgy kikerül a scene tartalom.


Ha csak ezt a két oldalt hasonlítod össze, akkor nC-n 15-ször több peer, hatszor több torrent és hatszor több tag van, ami sok mindenben növeli az oldal nagyságát.

2013. febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha ezt vesszük akkor a Beload is jobb mint a bH... pedig azt tényleg elég tré oldal.Az nCore-ra boldog boldogtalan bejut, a bH-ra pedig ha bent vagy az oldalon tudod hogy milyen nehéz bejutni. Ez a a ratio free rendszer is jól levitte az nC szinvonalát. A bH-ra csak uploaderek tölthetnek fel, miközben az nC-re minden balf*sz feltölthet és ezért van is egy csomó Pistike release. A Bithumen Magyarország legrégibb és legelitebb torrent közössége. És ami végkép levitte a Core szinvonalát szerintem ez a támogatásos hülyeség...
2013. febr. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Amugy igen azt én is néztem hogy az nCore áll a dobogó felsőfokán csak nem tudom miért. :D


Meg hogy ez az oldal mennyire pontos?


torrentek pont info

2013. febr. 9. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!