Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A 2010-es Microsoft Office...

A 2010-es Microsoft Office Word milyen fájltípust NEM játszik le?

Figyelt kérdés

A lehetőségek:

-Word-dokumentum

-Makróbarát word-dokumentum

-Word 97-2003 verziójú dokumentum

-Word-sablon

-Makróbarát Word-sablon

-Word 97-2003 sablon


2013. febr. 6. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
avi,wmv, mp3, mpeg
2013. febr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Mi a kérdés ÉRTELME? Mókás kvízjáték? Mit lehet nyerni? Gondolom, mindet kéne. Eridj, próbáld ki.
2013. febr. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

HA?! OKs, leírom.


2007-es word-öm van. Amiket felsoroltam a lehetőségek alatt, azokba a fájltípusokba tudom elmenteni. És a 2010-es word-be melyiket lehet ezek közül gond nélkül megtekinteni? Melyik fájltípust tudja gond nélkül megnyitni a 2010-es word?

2013. febr. 6. 16:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden, az előző verziókban készült word fájt megtud nyitni hibátlanul. Csak visszafelé nem nagyon működik, tehát egy word 2003ba nehezen nyitsz meg egy word 2010-es dokumentumot
2013. febr. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tabaki ***** válasza:

Igen. A 97-esben már emlékeim szerint szívsz egy .DOCX formátummal, viszont fordítva semmi gond. De szerintem érdemes mindig olyan formátumot választani, amelyik esetleg régebbi, de még képes a neked szükséges formázást tartalmazni, hátha valakinek még öregebb Wordje van.

Igaz, akkor letölt magának egy naprakész LibreOffice-t...

2013. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!