Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani jó mmorpg...

Tudtok mondani jó mmorpg játékot (nem havidíjasat)?

Figyelt kérdés
Régen WoW-oztam, jó volt meg minden, de a karakterem élete jobban érdekelt, mint a sajátom, ezért a Catalysm kijöttével abbahagytam. Azóta nem játszottam semmivel. Semmivel sem. Szeretnék újból kockulni, de csak olyan játékot írjatok, amit "abba lehet hagyni", azaz nem fogok a gép elött rohadni hajnali kettőig, csak azért, mert "insta van".

2013. febr. 6. 17:51
 1/1 gregarm válasza:

Guild Wars 2.

1-szer megveszed utánna nincs havidíj, az insták rövidek max 40 perc 1. Pvp is nagyon király. Ja és ne hidj azoknak a barmoknak akik azt mondják, hogy nincs end-game, én már megjelenés óta játszom és nem lehet megunni, de abba lehet hagyni, mert nem köt oda semmi pl: le kell tolni az intát, ilyen itt nincs akkor hagyod abba amikor akarod senki nem fog megsértődni.

2013. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!