Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tölthetném le az MSN-t?

Honnan tölthetném le az MSN-t?

Figyelt kérdés

Google a barátom, tudom, de el nem hiszitek... egy normális linket nem találtam :S Mindegyik valamilyen hülye sweetim-et akart letölteni, azzal meg már egyszer jól megjártam :S


Linkelnétek nekem valamilyen normálisat, kérlek?

Köszönöm :)


2013. febr. 6. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kis ízelitő a messengertől.

Helló!


Az egész világon megszüntetjük a jelenlegi Messenger szolgáltatást (a szárazföldi Kína kivételével, ahol a Messenger továbbra is elérhető lesz), és egyesítjük a Messenger és a Skype nagyszerű funkcióit. Frissíts a Skype-ra, jelentkezz be egy Microsoft-fiókkal (ami ugyanaz, mint a Messenger-azonosítód), és máris elérheted az összes messengeres ismerősödet! Ugyanúgy cseveghetsz vagy videón keresztül beszélgethetsz velük, mint korábban, ráadásul új kapcsolattartási módokat is felfedezhetsz a mobilodra és a táblagépedre letöltött Skype-pal.


Üdvözlettel:

a Messenger csapata

2013. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 renji7575 ***** válasza:

Látom megelőztek :D

Igen egy ideje ez a hír járja amit az 1. számú válaszoló is adott.. Tölts le egy skype-ot hidd el klasszisokkal jobb mint az msn és a hívásminőség kifogástalan.

A Sweetim-el vigyázz.. elvileg msn-hez egy kieg. de inkább egy vírus és általában akkor is gyakran látom mikor egy játékot akarok letölteni.

Fogalmam sincs hogy mukodik-e de próbáld meg ezt ha mindenképp az msn-re fáj a fogad: [link]

2013. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

MSN-t felejtsd el.Március 15ig üzemel itt.

Helyette Skype,szokd meg,vagy próbálgass más alternatívát hátha jók lesznek.. Ha nem,akkor mindenképp skype,sajnos.

2013. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vagy az aMSN:

[link]

2013. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Óóóóm sikerült is Skype-pal bejelentkeznem, köszi szépen Nektek! :)
2013. febr. 6. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!