Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » PhotoScape programban háttérsz...

PhotoScape programban háttérszínnek hol lehet beállítani hogy átlátszó legyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 19:47
 1/4 tabaki ***** válasza:
Miért kell mindent PhotoScape-pel csinálni? Lehet, hogy képes rá valami jól eldugott funkcióval (én sem találtam meg a módját), de nem lenne kényelmesebb egy olyan rajzprogrammal, amelyikben ez a szokásos ügymenethez tartozik, pl. Gimppel?
2013. febr. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gimp-el nem sikerül, csupán annyi a történet. Hiába cisnálom emg gimp2-vel, amikor elmentem (exportálással) gif vagy png géppé, akkor már nem mozog... Alap esetben meg csak .xcf formátumba menti... A PhotoScape programmal legalább odáig eljutottam, hogy tudok mozgó képet, csupán a hátterét kéne átlátszóvá és tökéletes lenne.
2013. febr. 7. 11:17
 3/4 tabaki ***** válasza:

A png képtől ne is várd, hogy mozogjon.

Gif exportnál bejelölöd, ugye, hogy animációként mentsen?

2013. febr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi tabaki, azt nem pipált be. :) Mostmár jó :) Igaz még a formázással kisebb-nagyobb gondjaim vannak, de alakulgat...
2013. febr. 7. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!