Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van feltelepítve egy win7...

Van feltelepítve egy win7 home premium 64 bit, de most feltettem egy win7 ultimate-t és az lenne a kérdéem hogy az illesztőprogramokat hogyan tudom átmásolni az úr oprendszerbe?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 20:42
 1/5 Vortrex ***** válasza:
Azokat újra fel kell telepíteni
2013. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de ne már. nincs Dvd olvasó a gépbe és a nethez is kellene az illesztőprogram
2013. febr. 6. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
akkor USB-re tedd fel másik gépen.
2013. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vortrex ***** válasza:
Akkor nézd meg a géped alaplapjának a típusát és egy másik gépről töltsd le hozzá a driver-eket, aztán pendrive-val átrakod
2013. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Csak tippként mondom :


Próbáld meg az illesztőprogram frissitése (Eszközkezelőből indulva) betallózni neki a régi Windows inf filéket tartalmazó útvonalat ami a következő : C:\Windows\Inf (jelenleg nem tudom, hogy Nállad ez mi, valahogy deritsd ki, álltalában windows.0-ra nevezi át az új telepités a régit windows mappát).


Aztán ha ez megvan és "hiányzik" neki valamilyen fájl telepitéskor, akkor ezt is megadhatod neki álltalában a C:\Windows\System32 mappában vagy C:\Windows\System32\Drivers mappában lesz a hiányzó driver fájl.


De a neve alapján meg is keresheted (pl. totalcommanderrel) a hiányzó fájlt.


Sok sikert.

Üdv.

2013. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!