Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a baja az fl studionak?

Mi lehet a baja az fl studionak?

Figyelt kérdés
Gépemen fent van az fl studio és a nexus2-ben a hangokat szaggatva játsza le. A legfrissebb hangkártya driver van rajta és így is azt csinálja. Mit lehet vele kezdeni ? Eddig nem csinálta, csak most, hogy újra raktam rá a win7-et.
2013. febr. 6. 21:19
 1/2 anonim válasza:

1. Lehetőség: bemész az options-ba, ott audio settings-re, átváltasz asio-driver-re, ott állítgatod a fader-eket, amíg jó nem lesz a hang. VAGY! Sampling rate-t állítsd maxra, a csavrkulcsra kattintva kapcsold ki az "in" gombot.

2. Lehetöség: sz.r a nexus 2, sok a baj vele, rosszat szedtél le, vagy gyenge a processzorod, amit látsz a felső grafikonon (ha sok a vst-d, akkor szaggat ígyis úgyis, a win 7 meg alapból eszi a ramot :/ ) én megpróbálnám a rob papen albino 3-mat, sokkal jobb mint az a ratyi szinti nexus xD 15/F

2013. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
előző vagyok: a win 7 vezérlőpultján keresel hangra vonatkozó fület, ott rákaeresel a rendszer sampling rate ,menüre,44100 vagy 48000 lehet...állítsd be a fl studio audio settingsben arra az értékre, amire a win7-et állítottad. Amúgy keress rá youtube-on: fl studio sound settings asio popping....de a nexus-on kívül van más szinti a projectben?
2013. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!