Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fotóalbum sok fotónak, milyen...

Fotóalbum sok fotónak, milyen megoldások léteznek? (honlapra)

Figyelt kérdés
Van egy honlapom és rengeteg képem. Html és css-sel tettem fel idáig, de nem tetszik. A jalbum free verziója kicsike. Milyen megoldások léteznek? Amiket a googliba beírtam - programok - egyik sem volt megfelelő. Van ez a lightbox, efféle jó lenne, de valahogy nem megy :( Tudom van magyar leírás.... bocsánat butus vagyok. (angol tudásom silány)

2013. febr. 6. 23:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg segítene valaki akár pü-ben az első lépéseknél a lightnél?
2013. febr. 6. 23:01
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Ha így egy hónap múltával még mindig esedékes, és nem a nagyon csicsás (és erőforrás igényes) megoldásokat keresed, javaslom az XnView nevezetű programot. Ingyenes, magyarul "beszél" aránylag könnyű megtanulni a használatát, és rengeteget tud, ami képekkel kapcsolatos művelet. Többek között lehet vele szinte bármennyi képből álló olyan albumot készíttetni (mindössze pár kattintással), ami kifejezetten webre való. Feltöltés előtt kipróbálod, ha teszik, csak a mappát kell feltolni, és a weblapod megfelelő helyére betenni egy hivatkozást.

Ennél egyszerűbben nem lehetne, mint ezzel a progival.

2013. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnos eddig nélkülöznöm kellett a gépet :(

Nem, nem csicsásat akarok... De a legújabb elgondolásom az, hogy blogot csinálok.... oda is meglehet oldani?

2013. márc. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!