Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy rendszer takarító programo...

Egerecske kérdése:

Egy rendszer takarító programok helyes használata, de hogyan? (lent) (Advanced SystemCare 6 és társaira gondolok)

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet halom hogy ennek-annak hazavágta a rendszerét, mert a program szépen azt is kitakarította ,amit nem kellett volna. Szóval nem szeretnék ebbe a hibába esni, de például mi az amit ne engedjek a tisztító programoknak? Melyik azok a helyek ahol nem megengedett számukra a takarítás, mert rendszer összeomlás lesz belőle?
2013. febr. 7. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:

System Care-t ne használj mert olyan dolgokat is kitörölhet a rendszerből amik szügségesek a rendszer működéséhez.

Sajnos az említett progi több kárt csinál mint hasznot.

tisztításra csakis ccleanert használj. vagy widows lemezt és reinstallt.

2013. febr. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendszerleíró (registry) tisztítással kell óvatosan bánni, ha rá is bízzuk a programokra a feleslegesnek vélt bejegyzések törlését, érdemes előtte a rendszerleíróról egy biztonsági másolatot készíteni. Ez érvényes a CCleaner-re is.
2013. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Eye ***** válasza:
Szerintem ezek a "hűdemindentkitakarítok" programoknak sok értelme és gyakorlati haszna nincsen.Ccleaner + Smardefrag és slussz passz,ennyi..ennél több már szerintem felesleges a karbantartó programok közül,és érdemleges változást más program sem fog okozni(szerintem)Ésszel kell használni a windowst,nem mindenfél programot feltelepíteni(ezt csak általánosságban írom)
2013. febr. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Eye ***** válasza:
Smart Defrag*
2013. febr. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Olyan ember véleményére ne adjon senki, aki csak így tud érvelni: szerintem...

Ha valaki nem használta a programot soha az életben, az ne írjon véleményt! Évek óta használom, soha semmi gondom nincs vele. A Windows-t nem egy esetben visszahozta a halál torkából. Csak ajánlani tudom mindenkinek!!! Fontos, hogy a Vulnerability Fix funkciót kapcsoljátok ki, ha nem kell Windows frissítés!

2014. aug. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!