Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Kiírtam három filmet dvd...

Kiírtam három filmet dvd lemezre ki is írta rendesen de ha beteszem a házimoziba akkor csak egy film van rajta a másik kettőt nem mutatja se címet semmit. A három film felfért bőven a lemezre ezért nem értem mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 08:14
 1/5 Mr. V. ***** válasza:

Több oka lehet:


-A film formátumát nem támogatja a lejátszó (azaz pl. nem avi, hanem mkv, wmv, mp4, m4v, ...)


-A film címében szerepelt egy pont ".", így az első pont utáni pár karaktert nézi fájlformátumnak, amit így fel sem ismer.


-Ékezetes karakterekkel írtad fel, de rossz kódlapot használva, így "?" szerepelne az ékezetek helyén, amit a lejátszó nem tud kezelni.


-A filmeket nem egyben, hanem 3 külön írással írtad ki (track at once mód), ilyen esetben előfordul hogy csak 1-et láthat az olvasó. DAO módban kell rendes (gyárihoz hasonló) mindennel kompatibilis lemezt írni.

2013. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HammerFist válasza:

Bevallom én így még nem jártam de sok oka lehet. Pl. Gagyi dvd lemez,rossz dvd író,esetleg kaka dvd lejátszó stb. :)

De lehet hogy a dvd-d csak az avi formátumot játssza le és a másik két film nem avi hanem más pl. rm,rmvb vagy mkv,és ezeket ki sem jelzi hogy rajta van.

Nézd meg gépen hogy rajta van e mind a 3 és hogy avi e.

2013. febr. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat utánanézek!most meg az a problémám hogy kiírtam pendrive-ra és a házimozi azt írja ki hogy ez a készüléktípus nem visszaadható kérjük más készüléket csatlakoztasson csak az az érdekes hogy egész eddig jó volt.a házimozi Panasonic a DVD lemez TDK. még annyi hogy a pendrive-ra nem azokat a filmeket írtam ki mint a DVD-re
2013. febr. 8. 09:06
 4/5 A kérdező kommentje:
ashampoo free studióval írtam ki eddig még soha nem volt vele gondom
2013. febr. 8. 09:08
 5/5 anonim válasza:
Velem egyszer történt ilyen, én véletlen beleírtam a film címében a fájlformátumba.
2013. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!