Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért indul automatikusan a...

Miért indul automatikusan a google crome?

Figyelt kérdés
Ahányszor elindítom a gépet a google crome program automatikusan indul. 2 felhasználói fiók található a gépen, de csak az egyikben csinálja ezt. Indítópultban nincs bent, futtattam az msconfig-ot és nincs a listán sem a crome. Valami lehetőség a megszüntetésére?

2013. febr. 8. 21:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kémprogram-kereső (pl.: malwarebytes) és víruskereső futtatása első körben a javaslatom.
2013. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lehet, hogy berakta magát a kicsike alapértelmezett böngészőnek, és azért indulhat el (laikus tipp) mert vírus van a gépen és mivel az manapság már ahány böngésző annyi féle működési mód, lehet, hogy a gépen már eleve rajta lévő vírusra így reagál a böngésző.(indítja a tevékenységét, küldi azonnal kifele az adatokat a gépedről, csak a Chrome belezavar az áldásos ténykedésébe)
2013. febr. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nod32 antivírus 5 nem jelez semmit, nod32 online scanner sem mutat infót, advanced system care szerint a pc állapota jó.Nem találok semmi okot a kitörésére. Az tény, hogy az alapértelmezett böngésző a crome, de semmi reklám oldalt nem ho be csak szimplán megnyílik.
2013. febr. 8. 22:21
 4/12 anonim ***** válasza:
advanced system care?? Nod?? Hagyjuk.....
2013. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sok mindent próbáltam már, ezekben még nem csalódtam. Mit ajánlasz?
2013. febr. 8. 22:46
 6/12 hypno ***** válasza:
Töröld ki az automatikusan induló programok közül, vagy csak tiltsd le az indulását. Én erre a célra CCleaner használom
2013. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak ilyen egyszerű lenne. De amint írtam, msconfig, de nincs az automatikus listán. Egyébként felesleges ilyesmire + programot használni, a windows tökéletesen képes rá.
2013. febr. 9. 00:42
 8/12 anonim válasza:

Ki szoktál lépni a chrome-ból mielőtt kikapcsolod a gépet?

Nekem akkor szokta behozni következő indulásnál ha nem lépek ki előle.

2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*előtte
2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a gond, volt egy program ami automatikusan indult, trial verziós volt és meg akarta nyitni a gyártó honlapját.
2013. júl. 11. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!