Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet elérni, hogy a...

Hogyan lehet elérni, hogy a Word mutassa a helyesírási hibákat?

Figyelt kérdés

Alapesetben tudom, csak most ezt írja ki nekem:

[Az adott dokumentum] "olyan sok helyesírási hibát tartalmaz, hogy újabbak már nem jeleníthetők meg."


Én most pont látni szeretném a piros meg zöld aláhúzásokat! Hogy lehet ezt elérni?



2013. febr. 8. 23:52
 1/4 anonim válasza:
Ilyennel még nem találkoztam, de lehet, hogy ha elkezded az elejétől kijavítgatni a hibákat, akkor szépen sorban meg fogja jeleníteni a többit is. Ha utólag is látni szeretnéd, hogy mik voltak a hibák, használd a korrektúrázást.
2013. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BringaManó ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó nyelvre van állítva, ezt próbáld meg orvosloni előbb: kijelölöd az egészet, és valahol átállítod a nyelvet (menüből, vagy az alsó státuszsorra kattintva, de pontosabbat akkor tudok mondani, ha tudom, hogy hányas Word – de valószínűleg ez alapján már egyedüöl is meg tudod oldani :-).
2013. febr. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:

Egy majd 200 oldalas dokumentumról van szó, ezért írta ki azt, hogy "olyan sok helyesírási hibát tartalmaz, hogy újabbak már nem jeleníthetők meg".

Elkezdtem javítani a hibákat az elejéről, de nem jöttek be az aláhúzások.

Utólag nem akarom látni a hibákat, nekem az elején kellene, hogy felhívja rá a figyelmemet.


2. válaszoló:

Nyelvnek természetesen a magyar van beállítva. Én is ismerem azt a szituációt, mikor pl. egy angol szöveget végig pirossal aláhúz a Word, ha közben magyar nyelv van beállítva és fordítva.

2003-as Word-öm van.


Köszönöm mindkét ötletet, de kellene még ötlet, amit kipróbálhatok. Egyéb ötlet? Ki a nagy office-rajongó még?

2013. febr. 9. 11:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szedd ki 20 oldalanként egy másik Word-dokumentumba.


(Amúgy a Word helyesírás-ellenőrzőnek nevezett szolgáltatása inkább az elütéseket jelzi, a helyesírási hibák többségét nem érzékeli.)

2013. febr. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!