Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Aduacity ben hogyan menthetek...

Aduacity ben hogyan menthetek egy vágott részt MP3 ba?

Figyelt kérdés
Kivátgam a részt egy fájlból ami kellett, azon még finomítottam, de csak project ként menthetek... felvételt csináltam, de azt au-típusú fájlokba, kb 20 darabba mentette... esetleg ajánlanátok valamilyen vágó progit, amivel mp3 ba menthetek?
2013. febr. 9. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Export funkcióval tudsz mp3-ba menteni, de kell hozzá egy telepített Lame encoder is.
2013. febr. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy hevenyészett leírás róla...

[link]

2013. febr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, már megoldottam... csak le kellett törölni az aduacity-t, és leszedtem egy borzasztóan egyszerű mp3 cuttert, ezzel megoldottam :)
2013. febr. 9. 12:42
 4/7 tabaki ***** válasza:
Igazad van, Isten ments' megtanulni a kezelését, van elég bajod anélkül is.
2013. febr. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
xD kötekedés 4ever... mire tanuljam meg ha ugyan ilyen egyszerűséggel megcsinálom amit kell és meg se kell tanulni, mit hogyan kezeljek, mint ahogy azt már írták, ahhoz még progi kellett volna hogy mp3 ba menthessem... mire?? leszedtem egy szimpla progit ugyanannyit tud mint az aduacity, csak nem lehet effektekkel szórakozni, ami nekem amugy sem kellett.. mér bajlódni olyasmivel ami fölösleges, ha pofonegyszerüen megoldható amit szeretnék :)))
2013. febr. 10. 09:50
 6/7 tabaki ***** válasza:

"mér bajlódni olyasmivel ami fölösleges, ha pofonegyszerüen megoldható amit szeretnék"


No, ezért nem értem, hogy egy három kattintással telepíthető kiegészítő helyett miért jobb leszedni egy sokoldalú és feltűnően könnyen kezelhető progit, és helyette telepíteni egy nyilván ugyanolyan egyszerűen működtethető lóellenzőset -- az egész csak arra jó, hogy ne legyen kéznél a lehetőség, ha a minőségen is igazítanál, vagy urambocsá' effekteznél.

2013. febr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DDD az a lényeg sem effect sem semmi minőség javítás nem kellett. egy szimpla vágás kellett, hogy egy adott zenéből csengőhangot csináljak. ez megtörtént, és egyszerűbb volt leszedni egy másik progit amivel kb fél perc alatt emgcsináltam amit akartam, mint telepíteni egy kiegészítőt és előről a vágást megint... (mert gondolom ugy is ujra keleltt volna indítani a progit)... namost én egy dolgot nem értek... lehet neked tetszik az aduacity, de mér kell így kiállni mellette.. mint egy fan... amit akartam azt megcsináltam, és az előtt mielőtt válasz érkezett volna a kérdésemre, hogy kiderüljön, nekem kiegészítőre volt szükségem... és nem kell hogy kéz alatt legyen, mert a gép kap egy reinstallt, és 1 fillér mennyi időt nem foglalkozok ezzel megint, ha egyszer ugysem kell tuti egy jó darabig ;)) és ne kezd el megint védeni, mert se effectezni se isten tudja mit nem szeretnék én zenékkel, magyarul nincs rá szükségem ;)
2013. febr. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!