Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonomra szeretné...

Androidos telefonomra szeretnék olyan facebook chat alkalmazást, ami ha írnak nekem, bármikor elküldi az értesítést. Tudtok ajánlani olyat aminél nem állandóan online az állapotom?

Figyelt kérdés
Fb messengernél abszolút hangulatfüggő, hogy kapok-e értesítést az üzenetekről vagy nem, pedig már úgy is próbáltam hogy nem az sd-re telepítem.

2013. febr. 9. 13:06
 1/2 Komplikato ***** válasza:

Nem próbáltam, hogy neked megfelelne vagy sem, de az asztali gépeken futó Trillian-nak van iOS, Symbian, WP és Android verziója is. Persze az egy halom solgot kezel, MSN, Skype, Yahoo, GTalk, FB, Twitter, stb.


Egy ismerős Gtalk-ot használ telefonon és neki amikor nem írogat magától offline-ba megy. Bár nem nagyon tudom ha nem online van a telefonod honnan kéne tudni kaptál üzenetet? Most vagy van internet előfizetésed rajta és akkor nem generál nagy forgalmat, vagy csak Wifi-ről használod ...

2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Messenger. Beírod a Play áruházba, és egy kék szövegbuborékban lévő fehér villám az ikonja, tök pöpec, ha üzeneted jön jelez.
2013. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!