Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » MIért nem működik a Print...

MIért nem működik a Print screen gombom?

Figyelt kérdés
egyik pillanatban jó most meg nem csinál semmit mikor megnyomom mi lehet a gond??
2013. febr. 9. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Start -> Programok -> Kellékek -> Kisegítő lehetőségek -> Képernyő billentyűzet


lám megjelenik

2013. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Miből gondolod, hogy nem működik?

Ha megnyomod akkor a képernyőképet menti és a vágólapra helyezi, míg ezt be nem illeszted egy programba addig "nem történik semmi".

Windows gomb+r majd clipbrd és enter, megjelenik a vágólapkezelő utána használd a print screen-t és ha megjelenik a programban az aktuális képernyőkép akkor működik.

2013. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nekem eddig úgy volt hogy letöltöttem a light shot-ot és megnyomtam a print screen gombot ott szürke lett a képernyő és kijelöltem megjelent alul hogy mentés szerkesztés link kivágása meg midnen szar és ott válaszhattam de most nem történik semmi úgy értem nem lesz szürke a képernyű. ok?
2013. febr. 9. 15:36
 4/4 A kérdező kommentje:
nem tom mivolt letöltöttem újra és most már jó
2013. febr. 9. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!