Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft Bukkit szerverhez...

Minecraft Bukkit szerverhez létezik olyan plugin, amivel utólag, adott területen lehet terepet generáltatni?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, hogy kijelölök pl. egy tereprész A és B pontját, az alkot egy téglatestet, és azon belül valamilyen algoritmus alapján generált egy terepet. Van egy sík mapem szerveren, ami jó is, hogy sík, azonban egyes helyekre csak szeretnék felhúzni terepet generátorral.


Nem találtam még a célnak megfelelő plugint, MCeditelni meg nem akarom állandóan, ha módosítani akarok, valami játékban működő dolog kellene, ami egyszerű, mint az alap terepgenerátora Minecraftnak.



2013. febr. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom WorldEdit-ben van valami script amivel lehet ilyeneket de nem tudom ponotsan.
2013. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ennek utána fogok nézni, eddig nem találkoztam ilyen lehetőséggel, de örülnék ha lenne.


Legalább tudom, hogy hol keressem!

2013. febr. 13. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!