Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gta Sanandreasban hogyan kell...

Gta Sanandreasban hogyan kell betörni? Mikor, milyen autóval hová és meik gombbal kell? Ezt letudná valaki pontosan írni? Köszönöm előre is.

Figyelt kérdés
2013. febr. 9. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod a betörős küldit, egy helyen mindig fogsz találni olyan nagy fekete furgont. Ezt majd mutatni is fogja a küldi végeztével. Nem is tudom tán este 8 tol vagy 10 től lehet majd küldizgetni vele. Beszállsz, megnyomod a küldi elkezdéséhez szolgálógombot, nem emlékszem már, tab, vagy 2 es gomb. Majd úgy is jelezni fogja. És uccu nekixD
2013. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csá!

Este, 10után, a gettótól nem messze találsz egy furgont. (majd még írok h hol)

Abba beszállsz, 2-est nyomsz, és mész, keresgéled azokat a házakat, amiknek az ajtaja előtt sárga nyíl mozog le-fel. Oda be lehet menni, él csóri :D

2013. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*csórni
2013. febr. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Első csajod, Denis(e) házával szemben vannak házsorok, ott van az egyiknél :D

2013. febr. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy itt keresd meg, trainerbe beírod a nevét, és lespawnolod :D
2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

bocs, link kimaradt :/

2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a 100 százalékos végig játszást ezért küldikben nem vagyok otthon :O azt írták egy oldalon, hogy r3-al indul a küldi de laptopon lövésem sincs meik az.
2013. febr. 9. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!