Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA San Andreas-ban hogyan...

GTA San Andreas-ban hogyan kell azt csinálni, hogy a kocsi megjelenjen előtted (nem kódra gondolok)?

Figyelt kérdés

Leírom kicsit érthetőbben! :P

Azt tudom, hogy hogyan kell betenni új kocsikat az IMG Tool progival, de arra is emlékszem, hogy valahogy lehetett azt csinálni, hogy ne kelljen keresgélni a lecserélt kocsikat a játékban, hanem csak berakni magad elé egyszerűen. Játék közben kiléptem arra emlékszem, és akkor valamit kellett ügyködni, és amikor visszaléptem, akkor a kocsi megjelent előttem. De erre nem emlékszem, hogy melyik program volt, és hogy mit kellett csinálni. Remélem értitek, amit mondok! Egyszerűen beraktam magam elé a kocsikat! :D


Köszi a segítséget előre is! :D



2013. febr. 10. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Kilépősben csak olyat ismertem, ami berakta a kocsit a garázsba. Én a játék megjelenése után már kapásból el kezdtem a módolását a játéknak, olyanok hogy IMG Tool még a készítő fejében sem volt benne. Minden programot, srcipt-et nekem kellet megcsinálni hozzá, úgyhogy más által csinált programokat nem ismerek :)
2013. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
126+ trainer
2013. febr. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!