Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chrome vagy Firefox?

Chrome vagy Firefox?

Figyelt kérdés

Nálam a Chrome az nagyon sunyi,igazi egyszerű kis böngésző de eszi ám a ramot rendesen.

A Mozilla viszont nem.


Ti melyiket használjátok és miért?Melyik a jobb?


2013. febr. 10. 16:23
 1/7 hypno ***** válasza:

Én az Operát, mert nem kell mindenféle szaros beépülőkkel szórakozni az egérgesztusokhoz, meg hasonlókhoz.


és már meg is szoktam. :)

2013. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mitől eszi?

Mennyi bővítményt töltöttél le a Chrome-hoz? Azok eszik nagykanállal a memóriát. Nálam csak 4 ilyen van, nincs is vele semmi gondom.

2013. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
én speciel a Firefoxot imádom. Chrome egy kaki :)
2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Adblock Plus-szal (reklám blokkoló) mindegyik jó. Nekem mind a kettő fent van a gépemen.
2013. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindegyik zabálja a memóriát rendesen.

Opera ennyiből jobb,lerakjuk tálcára vissza esik olyankor is a memória fogyasztása.Kár,hogy a chrome és firefox legalább ezt a dolgot nem követi!

2013. febr. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fájerfokszos vagyok már 7 éve,most Xubuntu alatt is faxán muzsikál.:)A Chrome-ot próbáltam,szerintem az is nagyon jó,igazi kis gyors böngésző,minden sallangtól mentesen.Igazi light weight power app.

De!!!

A Firefox-hoz millió-egy nagyon príma beépülő van és nem vettem észre,hogy lezabálná a RAM-om.


Szóval Tűzróka!:)

2013. febr. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Firefoxban "csupaszon" fog érkezni a következő széria, nem lesznek benne se bővítmények, se kiegészítők. Nesze nektek kényelem. Már bejelentették.
2013. febr. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!