Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Counter Strike: Global Offensi...

Counter Strike: Global Offensive cfg meg egyebek?

Figyelt kérdés

Akciós volt/jelenleg is az steamen, gondoltam leszedem, 1500 ft-ért megér egy próbát.


Ez olyan mint Crysis 2? "Mindenki" configol, külső programokat használ?

Bármivel, bárhogyan lövök, mindig akad jópár "pro" player aki első két golyóból leszed, legyen az AK, uzi, beretta, tojás, papírrepülő, hógolyó. Az addig szép és jó, hogy ő már régóta játszik meg a többi blalba. FPS-ben én sem vagyok kezdő, de számomra k*rvára zavaró hogy már kilövöm rá a háromnegyed tárat mikor észrevesz, megfordul, felhangosítja a fülest és ezzel meg is halok. Magyart is kérdeztem már ingame, a válasz: anyád configol.


Még egy hülye kérdés: Mi a teremburája az a GUI? (A Google nem a barátom, ő is szidta anyámat.)



2013. febr. 10. 20:17
 1/4 delusion ***** válasza:

Graphic User Interface, grafikus felhasználói felület.


Nem fogok neked okoskodni meg beszólogatni, de valószínűleg az emberi skill nyom a legtöbbet a latba. Már nem nagyon gamelek, akkor volt nagy "divat" az 1.6 amikor általános sulis voltam, azóta toltam még CSS-t, CoD2-t hosszú évekig, és így is rengetegszer éreztem, hogy mennyire kevés vagyok - főleg Source-ban. CS-s cfg-k sose érdekeltek, de nem hiszem, hogy ilyen szintű igazításokat lehetne benne végezni.


Az, hogy letunkolod az embert szinte a mapről, nem jelent semmit, az ellen oszt kettőt a fejedre és ő "nyer".


Tudom hogy ez a válasz kevésbé lett teljes, de nem lehet, hogy csak szimplán rossz napod, bad/unlucky streak-ed volt?

2013. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat :)


CoD:UO-val játszottam közel 7-8 évig, ott magyar/eu szinten is elég jók voltunk, azóta cod2,cod4,blackops2, crysis 2 és most cs:go amiket kipróbáltam, tény hogy már nem ülök itt annyit mint régen, nem klánozok mióta a miénk "feloszlott", de ilyen szintű eltéréseket csak crysisban és most cs-ben vettem észre, skillem megvan, célozni tudok, maradt a rossz nap ahogy írtad, vagy valami más. (:

2013. febr. 10. 22:00
 3/4 Turcsikaa válasza:
gui az a játékhoz egy olyan program ami felül irja a külső konfigurációit tehát éppen magyar menű meg eszem faszom más háttér meg szerverbindek meg ilyenek :) amihez átlag van egy config is amit a szerző csinál hát bogaram nem lessz jobb dm ezzél sokat még rájössz a fegyverek szorására :)
2013. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sokkal bonyolultabb a célzás mint egy COD-ban. Itt nem elég csak tunkolni, hanem célszerű célozni, "lehúzni a fegyvert".


Egyébként szerintem is csak rossz napod volt...


Egy bő 20 óra játék idő alatt bele lehet jönni annyira, hogy élvezhető legyen a játék. Remélem segítettem.

2014. júl. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!