Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A legtöbb szimulátorba (gt5,...

Stalkerboss kérdése:

A legtöbb szimulátorba (gt5, forza4, lfs, project cars) miért nem realisztikus és miért van ilyen közel kormány a belső nézet a játékban? Mert mikor vezetek akkor sokkal többet lehet látni a kezembemből és az oldalsó és elülső szélvédőt?

Figyelt kérdés
Mert mikor vezetek akkor sokkal többet lehet látni a kezemből és az oldalsó és elülső szélvédőt.És sokat szoktam szimulátorozni és elgondolkoztam hogy miért ilyen kis látószögű a belső kamerák mert némelyikben egyátalán nem lehet rendesen előre meg oldalra látni.És több sofőr szerint is olyan mintha a játékos rá lenne mászva a kormányra.Komolyabb szimulátorokban szerintetek miért nem tudják megoldani ezt pl(most egysíkúak a belső kamerák de mi lenne ha valami buborék szerűség lenne vagy valami 3d szerűség).Vagy mások is ezért játszanak külső nézetben mert, szerintem egy jó belsőkamera tenné a legrealisztikusabbá az szimulátorokat.

2013. febr. 11. 20:33
 1/2 miért.én? ***** válasza:
Pedig bizony már a forza 3-ban is benne van a többmegjelenítős lehetőség, ahol elég korrekt belső nézet van, viszont nem mindenki engedheti meg magának az ehhez szükséges + konzolokat, valamint megjelenítőket. Gondolom, mikor elkészítenek egy-egy programot, azt szélesebb köröknek szánják, nem csak a "kő-gazdagoknak". De van igazság abban amit írsz, általában a motorháztető nézetet szoktam használni, így egész jó a rálátás az előttem történő dolgokra.
2013. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Azért van, mert az ember még akkor is baromi nagy területet belát, ha a fél szemét befogja. Ezt a területet a TV/monitor nem fedi le.

Az előttem szóló jól írta, csak ez drága.


Van a GT5-ben egy olyan próbálkozás, hogy a játék egy kamera segítségével leköveti, hogy merre nézel. Sajnos nem pontos, és nem működik minden módban.


A valósághűség másik része: nem biztos, hogy kellően széles közönséget találna magának a játék!

2013. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!