Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 8 telepítőben lehet...

Tanker19 kérdése:

A Windows 8 telepítőben lehet programokat integrálni? És ha igen, ez alatt nem frissítéseket értek, hanem média lejátszó programokat, zene lejátszó programokat stb akkor ezt hogyan tehetem meg?

Figyelt kérdés

#Windows 8 #telepítő #integrálása
2013. febr. 12. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy a LITE támogatja-e már a windows 8-at ha igen, akkor lehet integrálni programokat. Nézz utána a lite-nak, és ha már támogatja a windows 8-at akkor azt teszel bele amit akarsz( egyszer készítettem egy olyan windows-t amibe be volt rakva 7 kedvenc játékom, az összes böngésző a pluginokkal együtt, benne volt az office 2003 és a 2007, meg a teljes visual studio, zenelejátszókkal viruskergetővel, tűzfalla, azóta azza telepítek újra:) )
2013. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

bocsil nLITE a neve

2013. febr. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen megnézzük mi a helyzet vele :)
2013. febr. 13. 06:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna nem támogatja :(
2013. febr. 13. 16:08
 5/5 A kérdező kommentje:
elméletileg ezzel a programmal lehet ha valakit még érdekelne a dolog rajtam kívül is ;) [link]
2013. ápr. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!