Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok ajánlani erre a...

Tudnátok ajánlani erre a gépre játékokat?

Figyelt kérdés

CPU: Intel Celeron 2.53ghz (1mag)

1,00 GB RAM

VGA: ATI RADEON 9550 (256mb)

OP RENDSZER: WIN XP SP2



2013. febr. 12. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ milyen típusú játékokat szeretnél, elég kicsi a teljesítmény, többnyire régebbi játékok futnak rajta, esetleg még néhány mai, de csak gyengébb minőségűek
2013. febr. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
MIndenféle játék.... Stratégia,sport,fps... m1... Háát jah de amíg gyüjtök gépre (még 1-2hónap) addig is játszani kell valamivel :D
2013. febr. 12. 11:26
 3/7 anonim ***** válasza:

nfs underground 1-2, gta vicecity, talán gta san andreas

rome total war, fifa 07 hirtelen nem jut más eszembe most

2013. febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
kicsit el vagy tájolodva... gta sa full grafón megy... am ezek közül az 1ikkel nem játszottam köszi a hozzá szólást :)) ha még tudtok irjatok :)
2013. febr. 12. 11:57
 5/7 anonim ***** válasza:

én kérek elnézést, ezek szerint az én régi gépem volt nagyon lepusztulva, mert erősebb volt, de nem ment maxon a gta sa, na mind1, akkor van más:

Warhammer: Mark of Chaos

The witcher

Mount and blade

Hellgate London

Borderlands

ezeknek akkor menniük kell (:

2013. febr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezek közül csak 1el játszottam :) Ezekkel egy darabig el leszek:) még 1szer köszííííí :))
2013. febr. 12. 12:09
 7/7 anonim ***** válasza:
cod 4 vagy cod 2
2013. febr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!