Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Barátnőm valami trükkös,...

Marci024 kérdése:

Barátnőm valami trükkös, rejtett programmal menti a jelszavaim, és az előzményeimet. Totál szívás. Ki lehet ezt játszani valahogy? Nem akarom újratelepíteni az egészet, mert akkor rájönne hogy baszhatja a programját. A programot nem találom a gépen.

Figyelt kérdés
2013. febr. 12. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

#2

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__3..

majd egy megbízható víruskergetőt és Tűzfalat telepíts, normális, bekeményített beállításokkal!

2013. febr. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális vírusirtó mellett -hacsak nincs kivételbe rakva- a keyloggernek annyi. De ha mégis annyira profi a csaj, akkor viszont sztem nem fogod megtalálni a progit, mert eléggé elrejti magát, max. billentyűparancsra jön elő (tudom, mert én is használtam ilyet). Persze az is kérdéses, akkor hogyan vetted észre. Esetleg keress rájuk gugliban, és próbálkozz.


Vagy van még egy kiegészítő firefoxra a lazarus, ami megjegyzi a böngészőbe beírt cuccokat. Te meg szerezd meg az ő jelszavát, változtasd meg (ejtsd túszul), és szorítsd sarokba vele a bigét! :-)

[link]


Esetleg rázd meg a pofonfát, és zavard be alá... :-)

2013. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem mondanám profinak a csajt, csak valami köcsög ismerőse kisegítette egy kicsit, hogy dögölne meg. Úgy jöttem rá, hogy a facebookon el voltak olvasgatva az üzeneteim. És mikor kérdőre vontam, elmondta hogy mi a szitu, és nem hajlandó törölni azt a szart, mert talált egy két bizalmas beszélgetést, amit lányokkal folytattam. :( Továbbra sem jutottam eredményre, eddig tehetetlen vagyok. Másik winchestert fogok használni, és mikor végeztem visszadugom az eredetit. Nincs jobb ötletem. Mind ezt a legnagyobb titokban. :)
2013. febr. 12. 19:12
 4/5 anonim válasza:
100%
szerintem hagyd ott a csajt, mert ha nincs bizalom, akkor nem jó a kapcsolat. nem azért vagytok együtt hogy ő nyomozzon és kellemetlenséget okozzon neked! ha ennyire éretlen, menjen vissza az oviba kommandózni...
2013. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak speciális keylogger keresők. De, ha valóban profi programot telepített, PL:Spektor, akkor csak a saját keresője találja meg, és csak a jelszavával lehet letörölni.

a Kaspersky is elég sokat megtalál, de törölni nem bírja a jobbakat. De legalább tudod a nevét, és utána tudsz olvasni a témának. A vége a format C: és utána az összes jelszót megváltoztatni.

2014. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!