Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Számítógépem az egyik...

A Számítógépem az egyik napról a másikra belassult, de annyira hogy minden egyes alkalmazás percekig tart amíg bejön, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2 hónapja van fent a Win8 operációs rendszer, egyszer se csinált még ilyet. Talán újra kéne megint rakni ?
2013. febr. 12. 19:20
 1/3 sby75 válasza:

Egy 2 hónapos oprendszernek ha nem telepítgetsz mindent "ész nélkül" nem lehet baja. Én a következőket tenném a helyedbe bár nem ismerem a win8-at.

1. Eressz rá egy víruskergetőt hátha bekaptál valamit.

2. Feladatkezelőben nézd meg hogy mi fogja a processzort vagy mi eszi a memóriát ami a lassulást okozhatja.

3. Ha a feladatkezelőben találsz valamit (valószínű hogy svchost.exe néven) akkor tegyél fel pl egy processexplorert ami név szerint kiírja hogy mi bújik meg svchost.exe néven. Ezután rá tudsz keresni a neten hogy mi is az. A vírusok többsége szintén ilyen néven tevékenykedik.

2013. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, megcsinálom !
2013. febr. 13. 09:18
 3/3 A kérdező kommentje:
nem volt rajta vírusirtó. felraktam egyet, hát elég sok vírust észlelt, újraindíttatta magát, hát kb amikor újraraktam a gépet olyan gyors, köszönöm még egyszer ! :)
2013. febr. 13. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!