Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell letörölni a Kaspersk...

Hogy kell letörölni a Kaspersky-t, hogy ha jelszóval védett, de nem tudom a jelszót?

Figyelt kérdés

Egy próbaverzió van fent, lejárt a próbaverzió, szeretném letörölni, de se kilépni, se törölni, semmit nem tudok jelszó megadása nélkül. A jelszót természetesen nem tudom.

Létezik valami módjam a formaláson kívül, hogy letöröljem?



2013. febr. 13. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:

bocs, elírtam: formatáláson kívül...


(nem én adtam meg a jelszót, szóval ne azt írjátok, hogy emlékezzek vissza mit adtam meg :D )

2013. febr. 13. 14:00
 2/3 anonim ***** válasza:

kapsz hozzá kódot, és tovább tudod használni, ha megveszed az alábbi Szám. tech. magazinok vmelyikét:

PC GURU

PC Word

Chip magazin...

(minden hónapban, megkapod a következő 30-45 napra érvényes kulcsot)

2013. febr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Eltávolító eszköz a Kaspersky Lab termékekhez (kavremover)

[link]


Töltse le a futtatható fájl kavremover.exe

[link]

Indítsa újra a számítógépet a Csökkentett mód:


Futtassa a fájlt kavremover.exe.

Írja be a kódot a képről. Ha nem tudja elolvasni a kódot a képen, kattintson a gombra a kép, hogy létrehozzon egy új kódot.


A következő termékeket találtak részében válassza ki a kívánt terméket távolítható el. Kattintson az Eltávolítás gombra. Ha szeretné, hogy törölni néhány terméket, köteles törölni őket külön-külön.

A Távolítsa el az összes ismert termékek opció ajánlott használni, ha nem tudod, melyik Kaspersky Lab termék telepítése és a közüzemi nem érzékeli a Kaspersky Lab terméket.


Az eltávolítási folyamat eltarthat néhány percig.

Várja meg, amíg egy ablak jelenik meg, "tájékoztatjuk Önt, hogy a terméket sikeresen eltávolította."

A nyílt párbeszéd ablak, kattintson az OK gombra .


Indítsa újra a számítógépet.

Ha már több mint egy Kaspersky Lab terméknek a számítógépen, akkor futtassa újra az eltávolító eszközt, és úgy döntött, hogy a terméket a listából, és távolítsa el ezt is.

Alapértelmezés szerint a log fájl neve kavremover xxxx-xx-xx xx-xx-xx (pid xxxx). txt kerül mentésre a mappát, ahol a segédprogram található.


Megtalálható a teljes verziószámát kavremover.exe a naplófájlban:

2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!